Çağrı Merkezi Masaları

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 212 295 23 26

HABERLER

TÜM HABERLER

Turkcell-Superonline Bursa Şubesi Çağrı Merkezi Mobilyaları için ELSAyı tercih etti.
12.01.2015 09:44:02
Bursa’da hizmete başlayan Turkcell -Superonline Çağrı Merkezi kuruluşu mobilya tercihini firmamızdan yana yapmıştır. Tasarım ve proje keşifleri yapıldıktan sonra kısa zaman içerinde üretim yapılıp teslimat sağlanmıştır. Çağrı merkezi masaları olarak profesyonel seri E-2500 ürünümüz kullanılmıştır.

Kurumsal call center vizyonuna sahip olmak için sizde 4cm kalınlığındaki çağrı merkezi modellerimizden sipariş verebilirsiniz.
Proje içerisinde çeşitli model fileli koltuk, ofis mobilyaları, dosya dolapları, toplantı masaları ürünlerimiz kullanılmıştır.

Tasarım ve proje: Turkcell-Superonline

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları

Çağrı Merkezi Seperasyonlu Masa, Mobilya Üretimi
24.03.2015 10:13:57

Çağrı Merkezi Seperasyonlu Mobilya Üretimi


Çağrı merkezi mobilyası
seperatörlerinde çift kanallı aliminyum bölme üretim bandı dahilindedir. Çift kanallı eloksallı çağrı merkezi seperasyonları sadece ELSA'da vardır. Çağrı merkezi masa modellerimizde kablo geçişleri sağlamak amacıyla kanal sistemi bulunmaktadır.


Çağrı merkezi masasında bulunan aliminyum kanal, ayak altında dolaşan kablo kirliliğini ortadan kaldırmakta olup aynı zamanda data kablolarının yıpranmasının önüne geçilmektedir.

Çağrı Merkezi Masası Ses Yalıtım Özellikleri


Call center çalışma ortamında ses dalgaları bütün gün çalışan personeli farkında olmasada yorucu bir etki oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmek için çağrı merkezi masasında kullandığımız seperasyonların dikey yüzeylerine prizma delikli, akustik süngerli kumaş kullanıyoruz. Aynı zamanda seperatörlerin çift kanal olması sayesinde orta bölümde ısıcamlardaki teknik gibi hava boşluğuda ses elimine etmesi yönünde avantaj sağlamaktadır. Bu yüzden seperasyon kalınlığı mutlaka 4cm olması gerekiyor.


Çağrı Merkezi Mobilya Fiyatları


Çağrı merkezi kurmadan önce fiyatlandırma için keşif ekibimiz yerinizde fizibilite çalışmaları yapıyor, en kısa zamanda tarafınıza fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Çağrı merkezi kurulumu yaparken bizi aramanız yeterlidir. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Çağrı merkezi masası çift kanallı olması gerekiyor.
  • Çağrı merkezi masasında kablo kanalı olması gereklidir.
  • Ses izalasyonu için 4 cm kalınlık zorunludur.
  • Uzman montaj hizmeti ve süreklilik sağlanması gereklidir.
  • Call center mobilyasında kurumsal vizyon sağlanması için dekoratif tasarım  sağlanmalıdır.
  • Servis garantisi verilmelidir.
  • Kullanılan seperasyon ve masa tablaları 1.kalite olması sağlanmalıdır.
  • Çağrı merkezi mobilyası üretimi ve hızlı teslimatını sağlayacak tesislerin olması.
Bilgi Üniversitesi Projesi Başarıyla Teslim Edildi
01.07.2013 13:13:14
Bilgi Üniversitesi, Çağrı merkezi projesi firmamız tarafından projelendirlip başarıyla teslim edilmiştir.
Çağrı Merkezi Masaları Üretiminde Yenilik
16.04.2014 13:13:14
Elsa tarafından tasarımı yapılan, kendine özgü patentli profil sistemiyle kolay montajlı, kablo kanal sistemli ve sesyalıtımlı çağrı merkezi seperasyon modelleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
NewCall Çağrı Merkezi Mobilya Projesi Uygulama
05.01.2015 09:45:33
Call center firmaları arasında önde gelen çağrı merkezi hizmeti sunan firma olan NEWCALL mobilya projesi başarıyla teslim edilmiş olup tasarım ve projelendirme yapıldıktan sonra mekana göre özel ölçü üretim yapılmıştır.Çağrı merkezi projesinde camlı sistem, gürültü emici ses izalasyonlu seperasyonlarla donatılmış firmamıza özel sistemler kullanılmıştır.

Çağrı merkezi mobilyası yanısıra çeşitli modellerden ofis mobilyaları üretilmiştir. Ofis koltukları olarak yeni trend fileli ofis koltukları kullanılmıştır.
Çağrı merkezi personeli için çok gözlü renkli eşya dolabı üretilmiştir.

Mimari Proje: ilyas AYDEMİR

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları

Goldenphone – İzmir Call Center mobilyaları için firmamızı tercih etti.
08.01.2015 09:57:41
Goldenphone Çağrı merkezi mobilyaları ve çağrı merkezi koltukları projesi başarıyla teslim edilmiştir. Projede gürültü emici aliminyum akustik panel kullanılmıştır.

Çağrı merkezi masası olarak E-2500 Pro sistem ürünümüz kullanılmıştır.
Call Center hizmet bölümünde terlemeyi önleyen, ergonomik sırt tasarımlı fileli ofis koltukları tercih edilmiştir.Ürünler hızlı bir şekilde üretilip anahtar teslimi montajı yapılmıştır.

Çağrı merkezi masasında gizli kablo kanalı ve çift çizgili cam kullanılmıştır.Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır. (Esra Hanımın katkılarıyla)

Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları


Profesyonel çağrı merkezi mobilyaları tasarım ve uygulama için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.

Aksoy Pazarlama Projesi Başarıyla Teslim Edildi
14.12.2012 13:13:14
Teknolojinin hergün yenilenmesi neticesinde daha hızlı hizmet vermek amacıyla kurulan çağrı merkezleri Elsa çağrı merkezi mobilyaları sistemini tercih ediyor. Türk Telekomun Eskişehir şubesi başarıyla teslime edilmiş olup hizmete başlamıştır. Personelinizin motivasyon içerisinde çalışmasını sağlamak için sizde Elsa'yı tercih ediniz.